Tłumacz przysięgły - Biuro Tłumaczeń przysięgłych oraz specjalistycznych

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych

Opis systemu obsługi

Oferujemy tłumaczenia:  specjalistyczne | techniczne | prawne | ekonomiczne | medyczne | przysięgłe
Co można załatwić za pomocą naszego systemu?

- pytać o wycenę
- składać zamówienia i śledzić ich losy
- odbierać zlecenia
- mieć wgląd do archiwum tłumaczeń
- dokonywać płatności
- zbierać punkty i zamieniać je na atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym
- korzystać z Forum językowego
- korzystać ze słownika on-line
- korzystać z kreatora CV
- korzystać z porad ekspertów

Wszystko to bez opuszczania swojego biurka! Ponadto system został wyposażony w terminarz, który nie tylko przypomni o terminie odbioru tłumaczenia, ale także pomoże Państwu w organizacji czasu w pracy i poza nią.

Kto może stać się użytkownikiem systemu?

Do korzystania z naszego systemu zapraszamy wszystkich zainteresowanych - zarówno przedstawicieli firm, jak i osoby fizyczne, z Polski i z zagranicy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jak stać się użytkownikiem?

To proste. Wystarczy się zarejestrować, a potem każdorazowo korzystać z wybranego przez siebie loginu i hasła. Jako login klienci często wybierają swój adres mailowy, ale nie jest to wymagane. Po pierwszym zarejestrowaniu się w systemie użytkownik natychmiast otrzymuje e-mail z informacją potwierdzającą rejestrację.

Co mam zrobić, jeśli zapomnę hasła?

W takiej sytuacji podczas logowania do systemu należy otworzyć ikonę "Zapomniałem hasła". System wygeneruje wówczas nowe hasło, które zostanie wysłane na adres e-mail podany podczas pierwszej rejestracji. Po zalogowaniu, w dziale "Ustawienia" zawsze można zmienić hasło na inne, wybrane przez użytkownika.

Do czego służy Terminarz?

Za pomocą Terminarza można przypominać sobie i innym o ważnych wydarzeniach lub zadaniach. W określonym dniu i godzinie lub z określoną częstotliwością, na wskazany e-mail użytkownik otrzymuje odpowiedni komunikat (np. "Pamiętaj o urodzinach Cioci!", "Weź pigułkę!", "Odbierz tłumaczenie!" itp, itd). Każdorazowo przy wejściu do systemu, na kalendarzu wyświetli się informacja z zaplanowanymi zadaniami Terminarza. Zadania można dodawać lub usuwać w dowolnym momencie korzystania z systemu.

Dlaczego warto zalogować się do Tlumacz.pl?

Po zalogowaniu się do systemu Tlumacz.pl klient staje się jego pełnoprawnym użytkownikiem, mającym dostęp do wszystkich udogodnień systemu i uczestniczącym w programie premiowym. Zlecenia składane w sposób tradycyjny, bez zalogowania się w systemie nie uczestniczą w programie.