Tłumacz przysięgły - Biuro Tłumaczeń przysięgłych oraz specjalistycznych

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych

O nas

Oferujemy tłumaczenia:  specjalistyczne | techniczne | prawne | ekonomiczne | medyczne| przysięgłe

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl powstało w 1995r. Jesteśmy firmą certyfikowaną w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, technicznych, prawnych, ekonomicznych, medycznych i przysięgłych. Obsługujemy klientów instytucjonalnych oraz osoby fizyczne. Naczelną zasadą naszej firmy jest dbałość o satysfakcję Klienta na każdym etapie realizacji usługi, w oparciu o wdrożone przez nas procedury jakości.


Zobacz nasze referencje »


Profesjonalizm

- Z naszych usług skorzystało już ponad 2000 firm i niezliczona liczba klientów indywidualnych z Polski i z zagranicy. Wykonaliśmy przeszło 1.5 mln stron tłumaczeń. Dysponujemy dogodnie zlokalizowanym biurem w centrum Warszawy, skąd zespół konsultantów czuwa nad przebiegiem zleceń. Jesteśmy jedną z nielicznych firm polskich, które uzyskały certyfikat jakości PN-EN 15038:2006, potwierdzający wdrożenie europejskiej normy na usługi tłumaczeniowe, lokalizacyjne i zarządzanie projektami. Nasze tłumaczenia cechuje wysoka jakość i staranność wykonania. Świadczą o tym liczne rekomendacje od stałych klientów zobacz rekomendacje »

Terminowość

- Wszystkie zlecenia wykonujemy z dokładnością co do sekundy. Przyjęcie zlecenia do realizacji następuje natychmiast z chwilą jego złożenia. Klient posiada możliwość śledzenia statusu realizacji tłumaczenia na dowolnym etapie usługi. Dostarczenie wykonanego tłumaczenia do klienta odbywa się z całkowitym zachowaniem zasady poufności.

Uczciwość

- Jesteśmy biurem, które polecają zarówno klienci, jak i tłumacze. Dbamy o dobre imię poprzez uczciwe i rzetelne traktowanie swoich partnerów. Przestrzegamy uznanych praktyk biznesowych. Nigdy nie składamy fałszywych obietnic, ani nie zaniżamy ceny kosztem terminu lub jakości. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma.

Nowoczesne technologie

- Stawiamy na prostotę i wygodę współpracy. Nasz autorski system obsługi elektronicznej jest najlepiej rozwiniętym narzędziem tego typu na rynku usług tłumaczeniowych! Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii zapewniamy klientom więcej, niż zwykle oczekują od firmy tłumaczeniowej, m.in. łatwe zarządzanie dokumentami, dostęp do bazy danych, program premiowy, rzetelny system rozliczania faktur, dostęp do raportów zbiorowych oraz wiele innych pożytecznych funkcjonalności. Wszystkie zlecenia otrzymują indywidualne numery ID i są dostępne dla klienta w ramach jego Historii Zleceń. Rozwiązania te znacząco obniżają koszty obsługi translatorskiej!

Zobacz opinie klientów na podstawie Ankiety Satysfakcji Klienta »

Tlumacz.pl - lubimy języki obce

Zobacz również:
Oferta specjalna - wersja do wydruku
Opis systemu obsługi
Program Premiowy
Regulamin