Tłumacz przysięgły - Biuro Tłumaczeń przysięgłych oraz specjalistycznych

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych

5900 pkt Zbieraj punkty

  • pojemność: 175 ml
  • wiek: bez względu na wiek
  • obszar pielęgnacji: twarz
  • rodzaj cery: każda
  • działanie: nawilżające, oczyszczające
  • potrzeba: dermopielęgnacja przeciwzmarszczkowa skóry wrażliwej, demakijaż i oczyszczanie
  • rodzaj produktu: płyn do demakijażu, żel do mycia twarzy
  • stosowanie: na dzień, na noc

Przeciwzmarszczkowy 3-fazowy oczyszczający oleożel do demakijażu i mycia twarzy
W zależności od stopnia zaawansowania starzenia się skóry zostały stworzone cztery linie preparatów do pielęgnacji twarzy, odpowiadające 4 typom zmarszczek, które uaktywniają się w różnym wieku. Tworzą one czterostopniowy przeciwzmarszczkowy program pielęgnacyjny ze składnikami aktywnymi uwzględniającymi potrzeby skóry w danym wieku:
1° stopień pielęgnacji–ZMARSZCZKI EKSPRESYJNE 30+
2° stopień pielęgnacji–ZMARSZCZKI ELASTOTYCZNE 40+
3° stopień pielęgnacji–ZMARSZCZKI ATROFICZNE 50+
4° stopień pielęgnacji–ZMARSZCZKI GRAWITACYJNE 60+
Dermołagodzący, oleożel oczyszczający do demakijażu i mycia twarzy o właściwościach przeciwzmarszczkowych posiada trójfazową, sensoryczną formułę, przeobrażającą się w trakcie stosowania z żelu w pielęgnacyjny olejek, a następnie w oczyszczające mleczko. Idealnie eliminuje wszelkie zanieczyszczenia, usuwa makijaż i pozostawia skórę doskonale oczyszczoną, odżywioną i nawilżoną. Sprawia, że odzyskuje ona swoją naturalną równowagę fizjologiczną. Formuła wzbogacona w wyciąg ze złotej algi, wzmacnia płaszcz hydrolipidowy skóry i chroni ją przed niekorzystnym wpływem środowiska. Kompleks natłuszczających i zmiękczających olejków pozostawia skórę aksamitną w dotyku. Niezastąpiony w codziennym demakijażu, zwłaszcza skóry dojrzałej, posiada udowodnione działanie wygładzające oraz redukujące drobne zmarszczki. Odpowiedni dla każdego typu skóry, również wrażliwej i alergicznej.
Sposób użycia:
Uwolnić niewielką ilość jedwabistego żelu. Opuszkami palców łagodnie wmasować, ruchami okrężnymi, w nienawilżoną wodą skórę twarzy, omijając okolice oczu, aż do momentu zmiany konsystencji żelu w delikatny olejek. Następnie zmyć. Pod wpływem kontaktu z ciepłą wodą olejek zamieni się w delikatne mleczko.
POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ*:
- zmniejszenie liczby zmarszczek o 30% u 75% badanych,
- brak uczucia ściągnięcia u 81% badanych,
- skóra delikatna i wygładzona u 100% badanych*
* Wyniki badań in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.
Oczyszczanie skóry powinno być codziennym rytuałem, który podnosi skuteczność pielęgnacji. Zastosowanie odpowiedniego masażu wzmacnia efekt oczyszczenia, dostarczając jednocześnie zmysłowych doznań i odprężenia. Idealnie przygotowuje skórę do wchłaniania cennych substancji, zawartych w kolejnych krokach pielęgnacyjnych serii Clinic Way.
Technika wykonania OLEOMASSAGE w domu:
1. Układamy opuszki palców na linii żuchwy, ruchami kolistymi przesuwamy w kierunku skroni. Czynność powtarzamy, przesuwając palce w kierunku oczu.
2. Układamy opuszki palców na linii brwi, ruchami kolistymi przesuwamy w kierunku nasady włosów.
3. Opuszkami dwóch palców masujemy nos – od skrzydełek do nasady.
4. Opuszkami dwóch palców masujemy okolice ust.
5. Powyższe czynności powtarzamy 3-krotnie.