Tłumacz przysięgły - Biuro Tłumaczeń przysięgłych oraz specjalistycznych

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych

8500 pkt Zbieraj punkty

  • pojemność: 75 ml
  • wiek: 70+
  • obszar pielęgnacji: dekolt, szyja
  • rodzaj cery: każda
  • działanie: regenerujące, rozjaśnia przebarwienia, liftingujące, napinające, poprawiające koloryt, wygładzające, przeciwzmarszczkowe
  • potrzeba: pielęgnacja przeciwzmarszczkowa
  • stosowanie: na dzień, na noc

Krem dermo-wygładzający na szyję i dekolt
Formuła kremu specjalnie opracowana do potrzeb dojrzałej skóry szyi i dekoltu. Skutecznie walczy z zaawansowanymi oznakami starzenia poprawiając wygląd i kondycję skóry. Nawiązuje do zalet technologii zabiegów mezoliftingu, który jest jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania wiotkości skóry, poprzez wprowadzenie substancji mobilizujących skórę do odbudowy i regeneracji. Zawiera koktail składników, o działaniu stymulującym syntezę kolagenu i hamującym degradację jego włókien, sprawiając, że już po pierwszej aplikacji skóra staje się dobrze nawilżona (93%*), zyskuje właściwe napięcie i jedwabistą gładkość (100%*). Regularne stosowanie kremu zapobiega wiotczeniu skóry, poprawia jej elastyczność (90%**) i przyczynia się do wygładzenia mikro-zmarszczek (80%**). Depigment Complex z zawartością wielofunkcyjnego niacynamidu, działa profilaktycznie oraz zmniejsza widoczne już zaburzenia w pigmentacji powstałe wskutek działania czasu i słońca. Krem rozjaśnia plamy i przebarwienia, wyrównuje koloryt (o10%***) dając efekt promiennej, wypoczętej i młodszej skóry.
Rekomendowany do codziennej pielęgnacji szyi i dekoltu, dla każdego rodzaju skóry dojrzałej po 70.roku życia. Polecany również kobietom młodszym jako intensywna kuracja przeciwstarzeniowa.
* % badanych z widoczną poprawą skóry w teście in vivo w niezależnym Centrum Badawczym po 1 aplikacji.
** % badanych z widoczną poprawą skóry w teście in vivo w niezależnym Centrum Badawczym po 4 tyg.stosowania.
***średnie wyniki aparaturowe u 100% badanych w niezależnym Centrum Badawczym po 4 tyg. stosowania.