Tłumacz przysięgły - Biuro Tłumaczeń przysięgłych oraz specjalistycznych

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych

10500 pkt Zbieraj punkty

  • pojemność: 50 ml
  • wiek: 70+
  • obszar pielęgnacji: twarz, okolice oczu
  • rodzaj cery: każda
  • działanie: uelastyczniające, przeciwzmarszczkowe, liftingujące, poprawiające koloryt, wygładzające, rozjaśnia przebarwienia, spłyca zmarszczki
  • potrzeba: pielęgnacja przeciwzmarszczkowa
  • rodzaj produktu: krem
  • stosowanie: na noc

Krem lipo-wypełniający do twarzy i pod oczy na noc
Intensywna, nocna pielęgnacja skóry twarzy i okolic oczu kobiet po 70. roku o działaniu naprawczym, wypełniającym i redukującym przebarwienia. Nawiązując do technik polegających na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego, krem zawiera specjalne mikrosfery kwasu hialuronowego, które po wchłonięciu absorbują wilgoć, wypełniając zmarszczki od środka. Jednocześnie, inspirując się zabiegami wolumetrycznymi zastosowano Lipofill Complex, wykorzystujący innowacyjne biomimetyczne aktywatory, które zwiększają produkcję białek kolagenowych, przywracając tkankom właściwą objętość, wzmacniając owal twarzy i dając efekt wypełnionej i gładkiej skóry (83%*). Depigment Complex zapobiega powstawaniu plam i przebarwień oraz rozjaśnia istniejące, co przyczynia się do poprawy kolorytu twarzy i okolic oczu o 11%**. Krem skutecznie walczy z suchością i wiotkością charakterystyczną dla skóry bardzo dojrzałej, wspomaga przywrócenie jej naturalnej równowagi wodnej, poprawiając nawilżenie (wzrost o 54%), odżywienie (wzrost o 45%) i elastyczność (wzrost o 35%) już po pierwszej aplikacji***. Skóra po przebudzeniu jest wyraźnie zregenerowana, odżywiona i odmłodzona (90%*).
Rekomendowany do stosowania na noc dla każdego rodzaju skóry dojrzałej po 70.roku życia, na twarz i okolice oczu. Polecany również kobietom młodszym jako intensywna kuracja przeciwstarzeniowa.
* % badanych z widoczną poprawą skóry w teście in vivo w niezależnym Centrum Badawczym po 4 tyg.stosowania.
**średnie wyniki aparaturowe u 100% badanych w niezależnym Centrum Badawczym po 4 tyg. stosowania.
***średnie wyniki aparaturowe u 100% badanych w niezależnym Centrum Badawczym po 1 godzinie stosowania.