Tłumacz przysięgły - Biuro Tłumaczeń przysięgłych oraz specjalistycznych

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych

Referencje od Klientów

Oferujemy tłumaczenia:  specjalistyczne | techniczne | prawne | ekonomiczne | medyczne| przysięgłe

Obsługujemy zarówno wielkie koncerny, małe i średnie firmy, jak i klientów indywidualnych. Z równą pieczołowitością traktujemy wszystkie zlecenia! Cieszymy się, że znakomita większość klientów korzysta z naszych usług wielokrotnie.


Zobacz opinie klientów na podstawie Ankiety Satysfakcji Klienta »


Certyfikat Bureau Veritas Certification

Bureau Veritas Certification zaświadcza, że System Zarządzania Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl został oceniony i uznany jako zgodny z wymaganiami norm i zakresem usług wyszczególnionych poniżej

NORMA: PN-EN 15038:2006

ZAKRES CERTYFIKACJI:

USŁUGI TŁUMACZENIOWE, TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE, TECHNICZNE, PRAWNE,
EKONOMICZNE, MEDYCZNE, PRZYSIĘGŁE, ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI TŁUMACZENIOWYMI

Certyfikat jest ważny do: 06 grudnia 2015
W celu sprawdzenia ważności niniejszego certyfikatu prosimy o kontakt + 48 22 549 04 00
Pozostałe informacje dotyczące zakresu certyfikacji oraz wymagań systemu zarządzania można uzyskać w wyżej wymienionej organizacji.

Data wydania. 07 grudnia 2012
Numer Certyfikatu: PL002790
Piotr Popławski Local Technical Manager
Przy współpracy:
Polskie Stowarzyszenie Biur TłumaczeńReferencje

Mam przyjemność zaświadczyć, ze Acciona Nieruchomości współpracuje z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl od 2007 roku w zakresie tłumaczeń przysięgłych oraz specjalistycznych w dziedzinie prawa, marketingu oraz rynku nieruchomości.

Jeśteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, najbardziej cenimy terminowość, profesjonalizm pracowników i dostosowywanie się do naszych potrzeb.

Jesteśmy przekonani, że jeszcze wielokrotnie będziemy korzystać z usług Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl

Członkowie Zarządu
List Referencyjny

AEGON Powszechne Towarzysto Emerytalne Spółka Akcyjna rozpoczęło współpracę z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl w lutym 2011 roku i nieustannie korzysta z jego usług.

Współpraca z firmą przebiega pomyślnie, jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl. Tlumacz.pl to firma rzetelna, ktora terminowo wywiązuje się z powierzonych jej zleceń. Wyróżnia ją elastyczność, dbanie o potrzeby klienta i indywidualne podejście do każdego zlecenia co pozwala określić ją jako firmę przyjazną klientowi.

Mając powyższe na uwadze rekomendujemy Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl jako rzetelnego i godnego polecenia partnera.

Kierownik Działu PrawnegoList Referencyjny

Spółka GAZ-SYSTEM SA Pion Rozwoju i Inwestycji współpracuje z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl od 2008 roku. W ciągu tych dwóch lat zawsze mogliśmy liczyć na wykwalifikowany Zespół Tłumaczy we wszystkich grupach językowych. Zrealizowanych zostało dla nas ponad 200 tłumaczeń pisemnych. Zlecenia zawsze były wykonywane na wysokim poziomie lingwistycznym i stylistycznym w ściśle ustalonym terminie. Ważnym atutem jest elastyczność oraz fachowa obsługa Centrum Tlumacz.pl.

Pragniemy zarekomendować Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl jako rzetelnego kontrahenta, który wielokrotnie potwierdzał wysoki standard pracy.

Plan Rozwoju i Inwestycji
Zastępca DyrektoraReferencje

Harrison Clinical Research Deutschland GmbH od 2007 roku korzysta z usług biura Tlumacz.pl w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz pisemnych przysięgłych głównie w języku angielskim oraz niemieckim. Przez ten czas tlumacz zrealizował dla nas około 100 zleceń o tematyce medycznej i prawnej. Wielokrotnie mieliśmy więc okazję przekonać się o wysokiej jakości usług świadczonych przez biuro oraz o terminowym wykonywaniu zleceń.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości tłumaczeń oraz profesjonalnej obsługi. Z całą pewnością będziemy dalej współpracować i śmiało możemy polecić Tlumacz.pl jako biuro godne zaufania.

Dyrektor Oddziału w PolsceList Referencyjny

Firma InPharm Sp. z o.o. współpracuje z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl od 2008 roku w zakresie tłumaczen przysięgłych oraz specjalistycznych w dziedzinie farmacji.

Terminowość, rzetelność to cechy wyróżniające firmę Tlumacz.pl. Obsługa klienta prowadzona jest profesjonalnie, z należytą starannością oraz indywidualnym podejściem do potrzeb klienta.

Mając na uwadze powyższe, rekomendujemy Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl jako godnego polecenia partnera.

Specjalista d. RejestracjiList Referencyjny

Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr rozpoczęła współpracę z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl w lipcu 2008 roku i stale korzysta z jego usług.

Tlumacz to firma rzetelna i przyjazna klientowi. Z nalożonych zadań służbowych, wywiązuje się sprawnie i terminowo. Wyróżnia się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Współpraca przebiega pomyslnie, a usługi proadzone są w nowoczesny sposób.

Z pewnością zespół tlumacza jest w stanie sprostać ambitnym zadaniom i spelnić oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta. Polecam Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych jako firmę solidną i rzetelną, odpowiedzialną oraz nastawioną na klienta.

Z poważaniem
Office ManagerReferencje

Jako firma Lockheed Martin Global, Inc. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce mamy przyjemność zarekomendować biuro Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl, jako solidnego wykonawcę świadczonych usług. Nasza firma współpracuje z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl począwszy od 2007 roku, korzystając z kompleksowej obsługi tłumaczeniowej.

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl cechuje pełna odpowiedzialność za powierzone dokumenty, solidność i elastyczność w realizowanych zleceniach, gwarantując ich bezpieczne i terminowe wykonanie. Cechą charakterystyczną biura jest doświadczony zespól tłumaczy, który wszelkie powierzone tłumaczenia wykonuje szybko i profesjonalnie, prezentując otwarte podejście do wszystkich naszych potrzeb.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości dotychczasowej kilkuletniej współpracy z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl, którą z pewnością będziemy kontynuowali, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić to biuro jako rzetelnego partnera do współpracy.

Dyrektor Oddziału
List Referencyjny

W imieniu firmy Hachette Polska Sp. z o.o. dziękujemy Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl za realizowanie projektów tłumaczeniowych.

Współpraca z Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl od 2010 roku przebiega bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z efektów naszej współpracy. Firma ta charakteryzuje się dużą elastycznością w podejściu do potrzeb klienta. Jest to firma wiarygodna i godna zaufania.

Z wielką przyjemnością rekomendujemy Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Tlumacz.pl jako solidnego i niezawodnego partnera.


Skrótowa lista klientów: